Finišavo 15-tas MKML sezonas! Absoliučiais čempionais tapo Marijampolės sporto centro komanda
Marijampolės krepšinio mėgėjų lygos sezonas gegužės 24 dieną pasiekė finišo tiesiąją. Po įnirtingų kovų ir gausiai išlieto prakaito A diviziono bei visos lygos čempionais tapo Marijampolės sporto centro „MSC Eeurostandard“ komanda, treniruojama Kęsto Juozaičio. Lemiama dvikova buvo itin atkakli – joje susitiko vyriausieji sporto centro auklėtiniai ir „Vytis. Masažo namai“ komanda, kuri jaunesniajai kartai nė kiek nenusileido. Rungtynės iki pat finalinės sirenos vyko taškas į tašką ir žiūrovams dovanojo daug emocijų. Lygos vadovo teigimu, visas 15-asis sezonas buvo karštas, kupinas intrigos ir pranoko visų lūkesčius. Vis dėlto, ar tradicija bus tęsiama ir krepšinio aistruoliai sulauks 16-ojo sezono, kol kas lieka neaišku.