Vilkaviškio rajono savivaldybėje lankėsi Lietuvos Respublikos energetikos ministras Žygimantas Vaičiūnas su komanda. Vizito metu ministras susitiko su Vilkaviškio rajono savivaldybės meru Algirdu Neiberka, Savivaldybės administracijos direktoriumi Vitu Gavėnu, mero patarėju Kaziu Kiaulakiu, Savivaldybės specialistais, Tarybos nariais bei įvairių sričių ekspertais. Pirmojoje susitikimo dalyje taip pat dalyvavo Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininkas Juozas Olekas ir Seimo narys Algirdas Butkevičius.
Didžioji dalis jaunų britų, kurie dėl amžiaus negalėjo dalyvauti 2016 m. referendume dėl Jungtinės Karalystės narystės Europos Sąjungoje (ES), šiandien mano, kad „Brexit“ buvo nesėkmė. Nauja apklausa rodo, kad dauguma Z kartos atstovų norėtų surengti naują referendumą ir balsuotų už sugrįžimą į Bendriją.